Davetpostası.com’a nasıl üye olurum?

Open/Close

Davetpostası.com’a ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ÜYE OL linkine basarak üye olabilirsiniz.

Kaç farklı üyelik tipi bulunur ve farkları nelerdir?

Open/Close

2 tane üyelik tipi bulunmaktadır; Bireysel ve Kurumsal üyelik.

Bireysel üye olmak için; Ad-soyad, eposta adresi ve şifre bilgilerini girmeniz ve de üyelik sözleşmesini okuduğunuza dair onay kutusunu tıklayarak Bireysel Üye Ol butonuna basmanız gerekmektedir.

Kurumsal üye olmak için; Firma adı, eposta adresi ve şifre bilgilerini girmeniz ve de üyelik sözleşmesini okuduğunuza dair onay kutusunu tıklayarak Kurumsal Üye Ol butonuna basmanız gerekmektedir.

Kurumsal üyeler, bireysel üyelerin yetkilerine ek olarak davetiyeler üzerine firma logosu ekleme yetkisine de sahiptirler.

Davetpostası.com’a üye olmak için para öder miyim?

Open/Close

Hayır ödemezsiniz. Davetpostası.com’a üye olmak ücretsizdir. Ayrıca her yeni üyemize 25 Davet Parası hoşgeldin hediyesi olarak Davetpostası.com tarafından yüklenir.

Bir davete LCV yapabilmek için davetpostası.com’a üye olmam gerekir mi?

Open/Close

Hayır, size gönderilen bir davete LCV yapabilmeniz için DavetPostası’na üye olmanıza gerek yok. Eğer kendi davetiyenizi oluşturmak isterseniz küçük bir kayıt işlemi ile üye olabilirsiniz.

Şifre oluşturma kuralları nelerdir?

Open/Close

Şifreniz 6 karakter uzunluğunda olmalı ve en az 1 harf ve 1 rakam içermelidir.

Şifremi unuttuğumda ne yapmam gerekli?

Open/Close

Şifrenizi unutmanız durumunda ilk önce Giriş ekranında bulunan ‟Şifremi Unuttum” linkine basmanız ve açılan kutudaki boş alana siteye üye olduğunuz eposta adresini girerek ‟Gönder” butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında belirttiğiniz eposta adresine gönderilen eposta üzerindeki linke tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.