KREDI KARTI GÜVENLIĞI

Güvenliğiniz için Davet Postasi’ndan kredi kartıyla yapacağınız alışverişler için Davet Postası her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır. 
Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin bir taahhüdüdür.
Güvenlik amacıyla Siteden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Davetpostasi.com kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz. Güvenlik anlaşmamızla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen sayfadaki RapidSSL logosuna tıklayınız.
Kredi kartı güvenliğinizin tam olarak sağlanması ve muhtemel sorularınızda size yardım etmek amacıyla sitemizin güvenlik sorumluları da daima size hizmete hazır durumdadır.

3 BOYUTLU GÜVENLIK / 3D SECURE

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinen bu sistemin Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanınaysa “SecureCode” adı verilmektedir.
Davet Postasi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın bu ileri güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu Güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.