YASAL UYARILAR, SORUMLULUĞUN REDDİ VE ÇEKİNCELER

29.03.2013

www.davetpostasi.com adresini (Site) ilk ziyaretinizden itibaren aşağıda yazılı bulunan ve Siteyi kullanmanızla ilgili önemli bilgiler içeren hususların tamamını bütünüyle anlamış ve tamamını ayrılmaz bir bütün olarak kabul etmiş sayıldığınız hususunu lütfen unutmayınız.

  • www.davetpostasi.com alan adından yayın yapan Site, Ergenekon mahallesi Dolapdere caddesi No:124/4-B Şişli/İstanbul İstanbul adresinde yerleşik olan Çekirdek Eğitim Danişmanliği Gida Turizm Ve Pazarlama Hizmetleri Limited Şirketi (Davet Postası) tarafından yönetilmektedir.
  • Site üzerinde yeni üyelik oluşturan, ilgili olabilecek her türden bağlantı yoluyla Siteye herhangi bir şekilde dosya ve benzeri içerik yükleyen kişiler bundan sonra “Üye” olarak; Üye olmamasına ve dosya/içerik vb. yüklememesine karşın Siteyi ziyaret eden diğer tüm kişiler ise “Ziyaretçi” olarak anılacaktır.
  • Davet Postası, Siteye kendi iradesi dışında yüklenen ya da yüklenmeye çalışılan dosyalardan dolayı hiçbir şekilde hukuki ya da cezai olarak sorumlu değildir. Siteye herhangi bir zaman ve koşulda gönderilen/yüklenen her tür dosyanın Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm yasalarına ve kabul ettiği tüm uluslararası sözleşme hükümlerine de uygun olması gerekmektedir. Her dosyanın, gönderildiği tarih, zaman ve IP numarası ile birlikte kaydı tutulmaktadır. Üyelerin veya Ziyaretçilerin gönderdiği/göndermeye çalıştığı herhangi bir içeriğin ya da herhangi bir dosyanın herhangi bir suç unsuru teşkil etmesi durumunda doğacak sorumluluk tamamen ve sadece dosyayı gönderen kişidedir.
  • Davet Postası, Site üzerinden başka sitelere de her şekilde bağlantı ve/veya yönlendirme sağlayabilir. Bu bağlantı ya da yönlendirmelerin varlığı Site dışındaki herhangi bir içeriğin Davet Postası tarafından benimsendiği, desteklendiği ve/veya denetlendiğini kesinlikle göstermemektedir. Bu tür dış bağlantılardan erişilebilecek her tür içerikten dolayı Davet Postası’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Erişilebilecek olan Site dışı tüm diğer kaynaklardan yapılacak işlemlerden doğacak zarardan Davet Postası hiçbir şekil ve şartta sorumlu değildir ve Üyeler ve Ziyaretçiler bu türden dış bağlantılara eriştiğinde artık sorumluluğun kendinde olduğunu bilmekte ve kabul etmektedir.
  • Siteye yüklenmiş olan ya da site üzerinde herhangi bir şekilde erişime açık olan dosyaların içeriğinden yola çıkarak yapılabilecek hiçbir uygulamadan Davet Postası hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz. Üyeler veya Ziyaretçiler, doğabilecek ya da doğma ihtimali söz konusu olabilecek maddi/manevi, dolaylı/doğrudan her türden zarardan Davet Postası ve ona bağlı kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamayacağını bilmekte ve kabul etmektedir.
  • Üyeleri ve Ziyaretçileri tanımlamaya yönelik olabilecek her türden kişisel bilgi (ad, soyad, e-posta adresi vb.) gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Davet Postası, aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini işbirliği içerisinde olmadığı şirketlere ve/veya üçüncü kişilere açıklamamayı taahhüt eder.
  • Üyeler ve Ziyaretçiler, Davet Postası tarafından alınan makul derecedeki önlemlere rağmen Siteye yapılan her türlü iç ya da dış saldırı sonucu kişisel bilgilerin herhangi bir şekilde zarar görmesi veya bunların üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda Davet Postası’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını bildiklerini ve bu zararlardan Davet Postası’nı hiçbir şekilde sorumlu tutmayacaklarını kabul ve beyan eder.
  • Davet Postası, Sitede bildirdiği tüm bu hükümleri gerekli gördüğü takdirde ve dilediği herhangi bir zaman Sitede yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilecektir. Davet Postası’nın bu hükümlerde değişiklik yapması halinde yeni hükümler Sitede yayınlandıkları tarihte yürürlük kazanacaklardır.